Praca dla Psychoterapeuty
Poznawczo-Behawioralnego (CBT)

Miejsce pracy – Kraków

O NAS

Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia to profesjonalny ośrodek oferujący psychoterapię poznawczo-behawioralną (CBT) indywidualną, par i grupową osób dorosłych. Nasz ośrodek jest zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Specjalizujemy się w pomocy osobom, które doświadczają trudności z obszaru zaburzeń nastroju, lękowych, deficytu uwagi i nadaktywności, odżywiania, snu, związanych z przyjmowaniem substancji oraz zaburzeń osobowości. W pracy z pacjentem ważne jest dla nas otwarte, życzliwe, uczciwe i w opraciu o rzetelną wiedzę podejście. Jeśli bliskie Ci są te wartości, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą pracy dla psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (CBT).

2016
Rok założenia
110
Powierzchnia w m²
1000
liczba klientów

NASZE WYMAGANIA

Tytuł magistra
wykształcenie wyższe na kierunku psychologia

Uczestnik lub absolwent
4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego

Etyka pracy
stosuje się do zasad etyki zawodu psychologa

Wartości
podziela nasze wartości: otwartość, życzliwość, uczciwość i wiedza

OBOWIĄZKI

Konsultacje psychologiczne

Psychoterapia CBT

Dokumentacja pacjenta

OFERUJEMY

 Umowę o współpracę na zasadach B2B

Gotową do pracy przestrzeń gabinetową z poczekalnią i zapleczem socjalnym

Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich oczekiwań

Regularne superwizje oraz spotkania zespołu

Obsługę administracyjno-marketingową

Koleżeńską i życzliwą atmosferę

Stawkę w wysokości 70% z całościowej opłaty za sesję psychoterapii, która w zależności od wykształcenia, wiedzy i doświadczania wynosi w przypadku: psychoterapii indywidualnej 210-250 zł, a psychoterapii par 280-350 zł

Termin rozpoczęcia: zgodny z dyspozycyjnością kandydatki/kandydata.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres email: praca@centrumfeniks.pl
W tytule e-mail prosimy wpisać: Praca dla psychoterapeuty CBT. Udzielimy odpowiedzi na złożoną przez Ciebie w procesie rekrutacji aplikację. W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dołącz do Nas – Praca dla psychoterapeuty CBT w Krakowie

Centrum Feniks zielony gabinet (1)
Centrum Feniks pomarańczowy gabinet (3)
Centrum Feniks poczekalnia
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
ZNAJDZIESZ NAS
NA SOCIAL MEDIA

Centrum Feniks_kolor